Skip to product information
1 of 1

mushie

Цвеќе играчка за притискање - Ружа/Румена/Песок

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Што е вклучено: 1 играчка цвеќе за притискање 

Направена со мали раце на ум, нашата играчка за притискање го поттикнува сензорно истражување и развој на фини моторни вештини со својот едноставен дизајн и нежни бои. Одликувајќи се со силикон за храна и пластична рамка без БПА, децата ќе се вклучат во учењето додека ги притискаат меурчињата и слушаат благ удар. Оваа играчка е инспирирана од технологијата и го задржува вниманието на бебињата и постарите деца со бескрајни можности за игра.

Детали:
• Се препорачува за деца на возраст од 10+ месеци
Без БПА/ПВЦ/Фталати
100% силикон за храна
Димензии: 8 x 12 cm

Грижа
За чистење, измијте се со топла вода со сјај и оставете да се исуши.

Materials

Dimensions

Care information