Skip to product information
1 of 1

liewood

Фалк шише за вода/термос 250 мл - Колички

Regular price ден 1,650.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,650.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Направено од најквалитетниот челик на пазарот – 18/8 премиум челик, шишето за вода Фалк има термичка функција и ги одржува течностите и топли и ладни.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: Нерѓосувачки челик
• Ги одржува течностите ладни до 24 часа
• Ги одржува течностите топли до 12 часа
• Нераскинлив
• Без истекување
• Достапен со спортски капак
• Совршен за држење со мали раце
• Капацитет: 350 ml.

ДЕТАЛИ
Капацитет: 250 ml

НЕГА
Измијте го со рака
Не користете во рерна
Не користете во микробранова печка
Не користете на грејна плоча
Не го мијте во машина за садови
Безбедно за во контакт со храна

Materials

Dimensions

Care information