Skip to product information
1 of 1

maileg

Тоте торба со точки голема

Regular price ден 1,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Прекрасна торбичка со печатени точки направена од најмека ленена/памучна ткаенина. Совршен за сите ваши работи кога сте во движење.


Големина: Мала
Висина: 50 см
Ширина: 45 см
Препорачана возраст: Само за декорација
Перење: 30°C
Материјал: лен

Materials

Dimensions

Care information