Skip to product information
1 of 4

mushie

Торба за креветче со џебови - Еукалиптус

Regular price ден 1,250.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,250.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Елегантната и мултифункционалната торба со џебови за креветче е направена од 100% памук е компатибилна со повеќето креветчиња. Ќе ви помогне да ги организирате неопходните работи за бебето, како што се пелени, марамчиња, глодалки и играчки. Можете лесно да ја прицврстите на даските од креветчето , оградата благодарение на 3-те панделки.


Детали за џебот на креветчето Mushie:
Материјал: 100% памук
Димензии: 34,92цм x 93цм x 17,78 цм
Џебови: 16,25цм x 13,97 цм
Произведено во Индија


Инструкции за нега на Mushie Crib Pocket:
Се мие на максимална температура од 30ºC 
Поставете ја на рамна површина за да се исуши

Materials

Dimensions

Care information