mushie

Торба за креветче со џебови - Виножита

Sale price Price ден 1,250.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Елегантната и мултифункционалната торба со џебови за креветче е направена од 100% памук е компатибилна со повеќето креветчиња. Ќе ви помогне да ги организирате неопходните работи за бебето, како што се пелени, марамчиња, глодалки и играчки. Можете лесно да ја прицврстите на даските од креветчето , оградата благодарение на 3-те панделки.


Детали за џебот на креветчето Mushie:
Материјал: 100% памук
Димензии: 34,92 x ,93 x 17,78 cm
Џебови: 16,25 x 13,97 cm
Произведено во Индија


Инструкции за нега на Mushie Crib Pocket:
Се мие на максимална температура од 30ºC (80ºF)
Легнете го на рамно за да се исуши