Skip to product information
1 of 4

maileg

Супер херој глувче во кибритна кутија

Regular price ден 1,750.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,750.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Класична играчка на Maileg. Овој глушец е подготвен за часови игра и да спие цврсто во мала кутија за кибрит. Облеката и постелнината доаѓаат во уникатни принтови и прекрасни бои. Постелнината може да биде различна во боја.

Големина: Мала сестра/брат
Висина: 11 см
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: Памук
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information