mushie

Силиконски тањир - Нарцис

Sale price Price ден 1,100.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Дизајнирано во Шведска, овој силиконски тањир има лепливо дно што го фиксира тањирот и го одржува на место, минимизирајќи ги истекувањата на храна додека вашите малечки учат како да се хранат. Силиконскиот материјал за храна ви овозможува безбедно да ја загреете храната директно во садот.

Рачно мијте го со топла вода и сјај пред употреба. Поставете го на мазна, сува и чиста површина за да обезбедите вшмукување и лепење на истиот.