Skip to product information
1 of 1

mushie

Силиконски држач за цуцла - Лила

Regular price ден 1,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Со ремен и простор да се сместат до три цуцли, овој држач за цуцла може лесно да се закачи на торба за пелени или количка, па така што цуцлите ви се секогаш на дофат на раката.

Дизајниран во Шведска, направен е од силикон за храна во безвременски бои, и е погоден да се мие во машината за садови.

100% ослободен од БПА, ПВЦ и фталати.

Погоден за секоја марка на цуцла.

Materials

Dimensions

Care information