Skip to product information
1 of 1

mushie

Силиконска чаша за вежбање со цевка - Лила

Regular price ден 1,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Преминот од шише во чаша направете го многу лесен со чашата за вежбање со цевка на Mushie. Дизајнирана за држење за мали раце додека ги развива фините моторни вештини и елегантно се вклопува во секој модерен дом.
Чашата е направена од 100% силикон за храна и доаѓа со отстранлив капак и нежна сламка за непцата и првите заби на бебето.

Соодветна возраст: 6+ месеци
Материјал: 100% силикон за храна
Може да се мие во машина за садови
Прибл. капацитет: 175 ml (6 ml oz)

Измијте се со топла вода со сапуница и оставете да се исуши на воздух

Materials

Dimensions

Care information