mushie

Силиконска подлога - Лила јорговани

Sale price Price ден 1,100.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Нека вашето малечко биде чисто со нашата забавна колекција на силиконски подлоги.
Дизајнирани
 во Шведска, нашите силиконски подлоги добро се совршена комбинација со нашите силиконски лигавчиња.
Направени од силикон за храна, овие разиграни подлоги се без БПА и фталати. Лесно се чистат, нашите силиконски подлоги се спротивставуваат на дамките и не апсорбираат вода.
Се мие со сапун.