Skip to product information
1 of 2

liewood

Сет прибор за деца - Адриан/песок

Regular price ден 1,650.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,650.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Сетот вклучува: вилушка, нож и лажица

Разубавете го оброкот на вашето дете со приборот за јадење за деца Адриан. Одликувајќи се со вилушка, нож и лажица направени од нерѓосувачки челик, секое парче може да се пофали со 100% силиконска рачка за лесно држење - совршена за да им даде на децата чувство на возрасни.

Материјал: нерѓосувачки челик
Материјал – рачки: 100% силикон
Може да се мие во машина за садови
Првенствено дизајниран за поголеми деца
Димензии: ВИЛУШКА: ШИРИНА 2,8. ВИЛУЛА: ДОЛЖИНА 14,5. ВИЛУЛА: ДЕБЕЛИНА 0,15. ЛАЖИЦА: ШИРИНА 3,5. ЛАЖИЦА: ДОЛЖИНА 14,5. ЛАЖИЦА: ДЕБЕЛИНА 0,15. НОЖ: ДОЛЖИНА 16,2. НОЖ: ДЕБЕЛИНА 0,15

Materials

Dimensions

Care information