Skip to product information
1 of 1

mushie

Сет за јадење - Карамела

Regular price ден 1,500.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,500.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Нежни бои и едноставен но безбеден дизајн, овој сет за јадење вклучува една длабока чинија, една округла чинија и една чашаНаправени во Данска од полипропиленска пластика без БПА, овие чинии се безбедни за вашите најмили и се лесни за одржување, со тоа што може да се перат во машина за садови и се безбедни за во микробранова. 
 
Секој сет доаѓа со една длабока чинија, една округла чинија и една чаша. 

Materials

Dimensions

Care information