Skip to product information
1 of 2

mushie

Сет за играње - Чамци

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price ден 900.00 MKD Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Оваа авантуристичка играчка доаѓа во комплет од 5 чамци. Малите чамци ќе го изнесат морнарот во секое дете и ќе поттикнат самостојна игра. Со чамците може да се игра и внатре и надвор од бањата. Тие ќе создадат бескрајни часови забава за најмалите.


Детали
• Препорачана возраст: 10 месеци+
• Материјал: PP-пластика
• Направено во Данска

Упатства за нега на чамците
• Чистете со топла вода и со сапуница и оставете да се исуши на воздух

Materials

Dimensions

Care information