Skip to product information
1 of 4

maileg

Свадбени глувци во кутија

Regular price ден 4,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 4,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Прекрасна љубовна приказна која започнува на денот на свадбата на овие две глувчиња. Тие се класично облечени во долг бел фустан, вел од тантела, букет и смокинг. Тие доаѓаат во прекрасна кутија украсена со цртежи на Maileg.

Големина: ГЛУШЕЦ МАМА/ТАТО
Висина: 15 см
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: Мека играчка 30 C
Материјал: Памук
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information