maileg

Принц глувче - голем брат

Sale price Price ден 1,280.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Малиот принц е облечен во својата најдобра облека.

Висина: 13 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети