Skip to product information
1 of 1

maileg

Принцеза глувче - голема сестра

Regular price ден 1,450.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,450.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Вистинска принцеза глушец во големина на голема сестра. Таа е облечена во нејзиниот најдобар фустан од тул со прекрасни детали и златна круна. Таа совршено се вклопува во замокот Маилег.

Висина: 13 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information