Skip to product information
1 of 2

maileg

Принцеза глувче, голема сестра

Regular price ден 1,500.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,500.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Малата принцеза е облечена во нејзиниот најубав фустан.

Големина: голема сестра/брат
Висина: 13 см
Возраст: +3 години
Перење: 30°C
Материјал: Памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пепелети

Materials

Dimensions

Care information