Skip to product information
1 of 3

mushie

Пренослива подлога за пресоблекување - Румена

Regular price ден 1,700.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,700.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Преносливата подлога за пресоблекување на Mushie е лесна и компактна, поготово кога е преклопена. Со рачка на страна, лесно може да ја носите каде и да одите. Меката ватирана текстура и големите димензии ја прават удобна, и пресоблекувањето на вашето бебе е лесно и практично на било која површина.  

Преносливата подлога за менување е изработена од 100% памук и не впива вода и многу лесно се чисти. Двата џеба овозможуваат простор за складирање на марамчиња и пелени.

Упатства за нега:
Перење во машина.

Materials

Dimensions

Care information