mushie

Пренослива подлога за пресоблекување - Роман зелена

Sale price Price ден 1,900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Преносливата подлога за пресоблекување на Mushie е лесна и компактна, поготово кога е преклопена. Со рачка на страна, лесно може да ја носите каде и да одите. Меката ватирана текстура и големите димензии ја прават удобна, и пресоблекувањето на вашето бебе е лесно и практично на било која површина.  

Преносливата подлога за менување е изработена од 100% памук и не впива вода и многу лесно се чисти. Двата џеба овозможуваат простор за складирање на марамчиња и пелени.

Упатства за нега:
Перење во машина.