kidsandco.mk

Плетено ќебе со точки - Тегет

Sale price Price ден 2,500.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Чувајте го вашето бебето топло и пријатно во плетеното ќебе на Mushie во различни дизајни.

Плетеното ќебе е направено од 100% органски памук и е многу меко и совршено за сите видови временски услови. Големината одговара и на сите креветчиња и колички, а ќебето може да е идеално и за излети.

Детали:

Големина: 80 см x 100 cм
Материјал: 100% органски памук
Достапно во 5 различни плетени дезени
Упатства за перење: перете на максимум 40 Целзиусови степени и сушете во машина на тивок оган
Произведено во Индија