Skip to product information
1 of 4

maileg

Пикси Елфие во кибритна кутија

Regular price ден 1,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Откако ќе заврши со пакување новогодишни подароци Пикси Елфие си легнува да спие во прекрасно сандаче за кибрит со мека постелнина. Се вклопува совршено во новогодишните игри и со останатите играчки од новогодишната колекција на Maileg.

Висина: 14 см
Препорачана возраст: 3+ Години
Перење: 30°C
Материјал: Памук
Полнење: рециклиран полиестер

Materials

Dimensions

Care information