Skip to product information
1 of 3

mushie

Пешкир за капење - Бисер

Regular price ден 2,250.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,250.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Пешкир со качулка направен од 100% органски памук, совршен за пријатни прегратки после капење. Материјалот на крпата со качулка е мек, впива и е доста издржлив. Нежен за чувствителната кожа на бебето. Го одржува бебето суво од глава до пети кога ќе заврши времето за капење.


Детали за пешкир со качулка за бебиња Mushie:
Материјал: 100% органски памук
Димензии: Д: 78 цм  Ш: 78 цм 


Упатства за нега на пешкирот со качулка за бебиња
Измијте го пред употреба со слични бои
Машинско перење на 30 степени, со слични бои
Се суши на ниско ниво
Не го пеглајте

Materials

Dimensions

Care information