Skip to product information
1 of 3

maileg

Моето прво кадифено мече - Песок

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Совршен подарок за секое новороденче. Ткаенината е многу ексклузивна и му дава на малото плишано мече сладок класичен винтиџ изглед. Подготвени да бидат сакани многу години. На внатрешната страна на кутијата можете да ги напишете името, датумот, висината и тежината на бебето.

Висина: 19 см
Ширина: 10 см
Препорачана возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Памук / вискоза
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information