Skip to product information
1 of 3

maileg

Моето прво зајче - Светло сино

Regular price ден 1,650.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,650.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Моето прво зајче е совршено направено за мали раце. Направен е од мек кадифен квалитет и има лента во боја околу вратот. Спакувано е во прекрасна кутија за подарок каде што можете да ги додадете информациите за раѓањето на бебето внатре. Ова е совршен подарок за секое новороденче.

Висина: 18 см
Ширина: 9 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information