maileg

Моето прво зајче

Sale price Price ден 1,500.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Моето прво зајче е совршено направено за мали раце. Направен е од мек кадифен квалитет и има лента во боја околу вратот. Спакувано е во прекрасна кутија за подарок каде што можете да ги додадете информациите за раѓањето на бебето внатре. Ова е совршен подарок за секое новороденче.

Висина: 18 см
Ширина: 9 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети