Skip to product information
1 of 1

maileg

Мекано куче

Regular price ден 2,550.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,550.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ако сонот е далеку, тогаш може многу полесно да се оствари сега со ова слатко кученце. Направен е во ексклузивни материјали кои му даваат на кучето прекрасен винтиџ изглед и мек допир. Не заборавајте да ги додадете додатоците за вашиот нов најдобар пријател.

Висина: 30 см
Препорачана возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Памук / вискоза
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information