Skip to product information
1 of 5

maileg

Мама и тато глувци во кутија за пури

Regular price ден 3,500.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,500.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Класичен предмет на Maileg. Глувците мама и тато ја носат нивната прекрасна ноќна облека и маски за очи. Кутијата за пури е совршен кревет за добар сон и слатки соништа.

Големина: Мајка/Татко глушец
Висина: 17 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: Памук/лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети

Materials

Dimensions

Care information