maileg

Мама глувче

Sale price Price ден 1,400.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Глушецот Мама ја носи својата црвена кошула, сино здолниште и забавна чанта со прекрасен детал од мали дупки за сирење.


Висина: 15 см
Возраст: 3 години +
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30°C
Материјал: Памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер