Skip to product information
1 of 1

liewood

Малик модли за сладолед - Зелен микс

Regular price ден 1,600.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Детски калапи за сладолед пакување од 6 калапи

Разладете ги вашите најсакани со вашите омилени ледени калапи за повеќекратна употреба.

Материјал: 100% силикон
Прикачени капаци
За повеќекратна употреба
Безбедно за миење во машина за садови
6 пакување
Димензии: длабочина 33, висина 12, ширина 6,3,

Materials

Dimensions

Care information