Skip to product information
1 of 5

kidsandco.mk

Ленен макси фустан - Тегет риги со ретро коли

Regular price ден 3,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size

Овој ленен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Лесен и пријатен за носење.

Материјал: 100% лен.

Materials

Dimensions

Care information