Skip to product information
1 of 5

kidsandco.mk

Памучен макси фустан - Бело со зелени риги

Regular price ден 3,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size

Овој памучен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% памук. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Лесен и пријатен за носење.

Материјал: 100% памук.

Materials

Dimensions

Care information