Skip to product information
1 of 3

maileg

Кралски близнаци глувци - Малечка сестра и брат во кутија

Regular price ден 2,650.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,650.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Кралското семејство глувци станува се поголемо со овие близнаци. Тие носат златни круни и убава облека. Тие спијат во прекрасно украсена кутија за кибрит.

Големина: Мала сестра/брат
Висина: 11 см
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен / памук / полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information