Skip to product information
1 of 1

maileg

Количка со точки - сина

Regular price ден 4,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 4,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Количката служи за складирање на играчки и благодарение на тркалцата може да се поместува. Количката е покриена со ленена ткаенина која има мека обвивка што ќе ви помогне да ја одржите ткаенината чиста. Делот од ткаенината е лесен за вадење и перење.

Димензии: В 56 цм Ш 28 цм
Возраст: 3 години +
Перење: Ткаенина 30°C
Материјал: метал/лен

 

Materials

Dimensions

Care information