Skip to product information
1 of 3

liewood

Карина сет модли за палачинки - Дино микс

Regular price ден 1,500.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,500.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Рецептот е едноставен: млеко, јајца и брашно + овие модли и вие сте подготвени!

Сетот за палачинки Карина од данскиот бренд Liewood го олеснува оформувањето на совршена мачка, мечка или зајаче.

Направено со 100% силикон ви помага лесно да ги преклопите.

Овој сет се состои од 6 форми на палачинки, на вашето малечко ќе му се допадне да појадува со сите нивни омилени пријатели животни.

Лесно се чисти и може да се мијат во машина за садови. Сетот се состои од 6 форми на палачинки (2 од секој мотив).

Materials

Dimensions

Care information