Skip to product information
1 of 1

maileg

Кадифено зајче - Бисерно

Regular price ден 1,750.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,750.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Ова мало зајаче доаѓа во многу мека и уникатна кадифна ткаенина. Има многу сладок изглед и наскоро ќе биде нечиј најдобар пријател.

Висина: 27 см
Препорачана возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: ТЕРИЛЕН
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information