mushie

Држач за цуцли од ткаенина - Роман зелена

Sale price Price ден 1,150.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Направен од 100% памук и природно буково дрво, овој држач за цуцла од ткаенина е едноставна и безвременска што го прави совршен за вашето бебе. Овој држач е сооднетен за речиси сите цуцли.

Должина: Приближно 21см.

Предупредување:
Ве молиме не го прикачувајте на количка, кревет или на кое било друго место освен облеката на детето. Најдобар е родителот да биде присутен додека производот се користи,