mushie

Држач за цуцли Клео - Дрвено

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Рачно изработени од мајки во САД, држачите за цуцли се омилени за родителите и секако за бебињата. Нашите држачи се уникатни и шик,  инспирирани од винтиџ бои кои зрачат со едноставност и смиреност.

Силиконските монисти се изработени од врвен квалитет, 100% силиконско одделение на храна, 100% нетоксичени, без мирис, без БПА и без олово. Дрвените монисти се природни и еколошки. Спојката е исто така без олово, а најлонската жица е отпорна на мувла.

Упатства за чистење: Не ги ставајте во машината за миење садови. Измијте ги со рака со благ сапун и вода.

Ова не е играчка. Ако е оштетено, ве молиме веднаш исфрлете го од употреба. Проверете го секое клипче пред употреба.

Должина: приближно 20цм.