Skip to product information
1 of 3

maileg

Големиот брат глувче во кибритната кутија

Regular price ден 1,600.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Класична играчка на Maileg. Овој голем брат глушец е подготвен за часови игра и спие цврсто во мала кутија за кибрит. Облеката и постелнината се направени од меки ткаенини со уникатни принтови и прекрасни бои.

 

Висина: 13 цм
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information