maileg

Големата сестра глувче во кибритната кутија

Sale price Price ден 1,600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Класична играчка на Maileg. Оваа голема сестра глушец е подготвена за часови игра и спие цврсто во мала кутија за кибрит. Облеката и постелнината се направени од меки ткаенини со уникатни принтови и прекрасни бои.