maileg

Глувче што танцува - Лебедово езеро

Sale price Price ден 1,280.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Прекрасното Лебедово езеро - глувче што танцува и е облечена како вистинска ѕвезда. Таа има магнети во рацете - подготвена за настап за секоја танцувачка позиција.

Висина: 13 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети