Skip to product information
1 of 3

maileg

Глувче што танцува во кревет - Малата сестра

Regular price ден 1,600.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Важно е да имате место за одмор после лекција за танц. Ова мало сестра глувче доаѓа во прекрасна кутија што може да се користи како дневен кревет.


Големина: Мала сестра/брат
Висина: 11 см
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: Памук / Полиестер
Полнење: рециклиран полиестер

Materials

Dimensions

Care information