Skip to product information
1 of 1

liewood

Коцки за броење - Глорија - розе микс

Regular price ден 1,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Сет од 6 висококвалитетни и издржливи коцки направени од 100% силикон. Нека учењето на бројките биде безбедно и забавно.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% силикон
• Лесни
• Издржливи
• Лесно се чистат
• Пакување од 6 коцки


Препорака за возраст од 2+
Квалитет: 100% силикон
Димензии: Ш 5,3 цм В 5,3 цм

Materials

Dimensions

Care information