Skip to product information
1 of 3

maileg

Винтич кревет за глувчиња - минт боја

Regular price ден 2,050.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,050.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Дозволете им на вашите пријатели на Maileg да спијат во винтиџ металниот кревет. Доаѓа со мека постелнина направена од нашите прекрасни ткаенини со печатење Maileg. Совршено одговара на помалите глувци.


Висина: 9 см
Ширина: 8 см
Препорачана возраст: +3 Години
Миење: Површинско миење
Материјал: Метал / Памук
Полнење: полиестер

Materials

Dimensions

Care information