Skip to product information
1 of 1

gamarde

Gamarde Течност за миење бебешка кожа, 400 мл

Regular price ден 1,100.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,100.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Хипоалергена, дерматолошки тестирана течност за секојдневно одржување на хигиената кај бебиња и мали деца. Нежно ги чисти лицето, рацете и детскиот задник додека ја хидрира нежната детска кожа. Кожата останува мека, смирена и чиста. Не ги иритира очите. +38 хидратација еден час по нанесувањето

Materials

Dimensions

Care information