maileg

Балерина глувче - мала сестра

Sale price Price ден 1,050.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Ова мало сестринско глувче е облечено како балерина со прекрасен туту роза - подготвен за часови танцување. 

Висина: 10 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети