kidsandco.mk

BIBS Supreme Латекс - Бебешко розева

Sale price Price ден 600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Елегантниот штит е дизајниран да обезбеди оптимално поминување на воздухот така што кожата околу устата останува сува.

BIBS Supreme цуцлите имаат симетрична форма изработена во лесен полипропилен (ПП) - целосно без БПА, ПВЦ и фталати. Рамната брадавица е дизајнирана да поддржува правилен развој на вилицата и да го минимизира притисокот врз забите. Брадавицата има симетрична форма и доаѓа во природен гумен латекс и силикон.