Skip to product information
1 of 1

liewood

Џонатан нокшир - Песок

Regular price ден 2,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Практичен и лесно одржлив нокшир.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 60% меламин, 30% бамбус и 10% пченка во прав
• Нежен на допир
• Штити од прскање
• Исечете го напред и назад за полесно ракување
• Производот има максимална носивост од 100 kg.
• Се испорачува во убава кутија

За да се подобри издржливоста и стабилноста на производот, производот содржи поголема содржина на меламин.

ДЕТАЛИ
Димензии: Ш 21 цм В 19 цм Д 28 цм

Materials

Dimensions

Care information