mushie

Четка за заби напрсток - Пудра сина/Нарцис

Sale price Price ден 600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Помогнете им на вашите најмили четкањето да помине непречено и да започнете да градите добри навики со овие 100% напрстоци за заби без БПА, без хемикалии!

Направени од силикон за храна, испакнатините на грбот помагаат при болни непца, додека влакната од предната страна ги одржуваат чистите забите на вашето бебе.