maileg

Торба за пазарење со точки

Sale price Price ден 100.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Прекрасна торба за пазарење со печатени точки, направена од најмеката ленена ткаенина.

Висина: 33 см
Ширина: 30 см
Возраст: Само за декорација
Перење: 30°C
Материјал: лен