liewood

Тера сет прибор за јадење - розе микс

Sale price Price ден 1,050.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
СЕТ ПРИБОР ЗА БЕБЕ - Пакување од 4

Тера бебешкиот прибор за јадење е совршен сет за малите раце и усти кои учат сами да јадат.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% силикон
• Сетот вклучува: Две лажици и две вилушки
• Меки и лесни
• Издржливи
• Може да се мијат во машина за садови
• 4 во пакување

ДЕТАЛИ
Димензии: Вилушка: В 2 см Д 9 см Ш 2,5 см. Лажица: В 2 cm L 9 cm Ш 2,5 cm

Безбедно за миење во машина за садови
Измијте после секоја употреба
Исушете го производот темелно со сува крпа